Teplice – Příbram – 14.06.2020 17:00

V neděli nás čeká 30. kolo 1. české fotbalové ligy a v něm se o body utkají Teplice a Příbram. Domácí tým Teplic je aktuálně s osmadvaceti body na dvanácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o tři příčky níž na patnácté pozici, když získali jednadvacet bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stadionu u Litávky a utkání skončilo remízou 1:1. Teplicím se v posledním ligovém kole proti Českým Budějovicím nedařilo, když ztratily tři body, domácí prožívají těžkou sérii, je to v pořadí už třetí prohra za sebou. Hostující Příbram naopak získala maximum bodů s Libercem. Nejlepším střelcem Teplic je Jakub Řezníček se sedmi brankami. V týmu hostů z Příbrami je nejlepším zakončovatelem Michal Škoda se šesti góly. Hráči Teplic v této sezóně vyhráli čtyři ze čtrnácti domácích zápasů. Hosté z Příbrami venku uhráli jednu výhru ze čtrnácti zápasů. Příbram není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 0,4 branek na venkovní zápas, Teplice ovšem mají na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,1 branky na zápas. Teplice z devětadvaceti zápasů v této sezóně v osmi nevstřelily žádný gól, Příbram dokonce neskórovala v devatenácti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,7 branky na zápas. Domácím se aktuálně nedaří, nashromáždili už tři prohry v řadě. Teplicím se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté z Příbrami zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz