Teplice – Liberec – 11.03.2020 17:00

Teplice přivítají ve středu v 17:00 v rámci dohrávky 23. kola 1. české fotbalové ligy na Stínadlech Liberec. Domácí tým Teplic je aktuálně se čtyřiadvaceti body na dvanácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o pět příček výš na sedmé pozici, když získali šestatřicet bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 1:1 dělbou bodů. Teplicím se v posledním ligovém kole proti Slovácku ne úplně dařilo, když ztratily remízou dva body. Hostující Liberec naopak získal maximum bodů s Opavou, hosté jsou rozjetí, jde již o čtvrtou výhru v řadě za sebou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Teplice Jakub Mareš se šesti góly a za Liberec Roman Potočný, který se trefil devětkrát. Hostující Liberec na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jen čtyři zápasy, domácí Teplice na svém stadionu v této sezóně vyhrály jen tři zápasy. Liberec není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,2 branek na venkovní zápas, Teplice mají na domácím hřišti nižší brankový průměr 1 branky na zápas. Domácí Teplice v tomto ročníku odehrály šest zápasů, ve kterých nevstřelily žádnou branku, hostující tým Liberce odehrál pouze čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Liberce není příliš pevná, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,5 gólu na zápas. Hosté mají vítěznou sérii v posledních čtyřech zápasech. Mírným favoritem jsou v tomto zápase hostující hráči Liberce, kteří mají v tabulce náskok 12 bodů, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz