Teplice – Liberec – 23.05.2020 18:00

1. česká fotbalová liga má na programu dohrávku odloženého zápasu 23. kola, ve kterém v sobotu v 18:00 hostí Teplice tým Liberce. Oba týmy dělí v tabulce pět příček, domácí jsou aktuálně na dvanáctém místě ligové tabulky, hosté drží sedmou příčku. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stadionu U Nisy a utkání skončilo remízou 1:1. V minulém kole hostující liberečtí hráči získali maximum bodů s Opavou, hosté jsou rozjetí, jde již o čtvrtou výhru v řadě za sebou. Naopak domácí Teplice remizovaly se Slováckem. Nejlepším střelcem Teplic je Jakub Mareš se šesti brankami. V týmu hostů z Liberce je nejlepším zakončovatelem Roman Potočný s devíti góly. Hostující Liberec na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jen čtyři zápasy, domácí Teplice na svém stadionu v této sezóně vyhrály jen tři zápasy. V této ligové sezóně domácí Teplice vstřelily na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Liberce na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,2 branky. Teplice ze třiadvaceti zápasů v této sezóně v šesti nevstřelily žádný gól, Liberec neskóroval ve čtyřech zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,3 branky na zápas. Hostující Liberec drží sérii čtyřech výher v řadě. Mírným favoritem jsou v tomto zápase hostující hráči Liberce, kteří mají v tabulce náskok 12 bodů, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz