Teplice – Zlín – 28.06.2020 14:30

V neděli se odehraje 3. kolo nadstavbové části skupiny o záchranu 1. české fotbalové ligy, ve kterém se ve 14:30 spolu střetnou Zlín a Teplice. Svěřenci domácího trenéra Stanislava Hejkala jsou aktuálně na druhém místě tabulky nadstavbové části o záchranu, hosté okupují třetí pozici. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Teplic a zápas ovládli domácí z Teplic 2:1. Teplice v minulém ligovém kole hrály proti Olomouci a ztratily remízou dva body. Oproti tomu klub ze Zlína získal s Příbramí tři body, jde o druhou výhru v řadě. Snajperem v týmu Teplic je Jakub Řezníček, který dal devět gólů, za Zlín se osmkrát prosadil Tomáš Poznar. Hráči Teplic v této sezóně vyhráli šest ze šestnácti domácích zápasů. Hosté ze Zlína venku uhráli jednu výhru z patnácti zápasů. Zlín není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,6 branek na venkovní zápas, Teplice ovšem mají na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,5 branky na zápas. Domácí Teplice v tomto ročníku odehrály devět zápasů, ve kterých nevstřelily žádnou branku, hostující tým Zlína odehrál čtrnáct zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Zlína není příliš pevná, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou výher. Domácí Teplice mají na domácím hřišti průměr 1,5 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,6 branky na venkovní zápas, Teplice v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz