Turín – Crotone – 08.11.2020 15:00

FC Turín přivítá v neděli v 15:00 v rámci 7. kola Italské Serie A na Stadio Olimpico di Torino Crotone. Svěřenci domácího trenéra Marca Giampaola jsou aktuálně na osmnáctém místě ligové tabulky, hosté jsou na poslední příčce tabulky. V posledním ligovém kole hráči FC Turína vyhráli s Janovem, naopak hosté z Crotone prohráli s Bergamem, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Nejlepším střelcem FC Turína je Andrea Belotti se šesti brankami. V týmu hostů z Crotone je nejlepším zakončovatelem Nwankwo Simy se třemi góly. Hráči FC Turína v této sezóně nevyhráli žádný ze tří domácích zápasů. Hosté z Crotone venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli už tři zápasy. V této ligové sezóně domácí FC Turín vstřelil na domácím hřišti průměrně 2,3 góly v jednom zápase. Hosté z Crotone na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,3 branky. Domácí FC Turín v tomto ročníku odehrál jen jeden zápas, ve kterém nevstřelil žádnou branku, hostující tým Crotone také odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,7 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 2,8 branky na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou proher. FC Turínu se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté z Crotone zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz