Turín – Janov – 16.07.2020 19:30

Ve čtvrtek se odehraje 33. kolo Italské Serie A, ve kterém se v 19:30 spolu střetnou Janov a FC Turín. V tomto utkání se střetne šestnáctý se sedmnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok čtyři body. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu FC Turína 0:1. V minulém kole hostující janovští hráči získali maximum bodů se Spalem. Naopak domácí FC Turín prohrál s Interem. Snajperem v týmu FC Turína je Andrea Belotti, který dal čtrnáct gólů, za Janov se devětkrát prosadil Goran Pandev. Hráči FC Turína v této sezóně vyhráli šest ze šestnácti domácích zápasů. Hosté z Janova venku uhráli dvě výhry ze šestnácti zápasů. FC Turín v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,1 branky na zápas, Janov zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 1,3 zásahu. Domácí FC Turín v tomto ročníku odehrál devět zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Janova odehrál sedm zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Janova není příliš pevná, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,9 gólu na zápas. Mírným favoritem jsou v tomto zápase domácí hráči FC Turína, kteří mají v tabulce náskok 4 body, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz