Turín – Parma – 20.06.2020 19:30

V sobotu se odehraje dohrávka odloženého zápasu 25. kola Italské Serie A, ve kterém se v 19:30 spolu střetnou Parma a FC Turín. V tomto utkání se střetne patnáctý s devátým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok osm bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostující Parmy 3:2. FC Turín v minulém ligovém kole hrál proti Neapoli a ztratil všechny body, domácí jsou bez formy a jde už o šestou prohru za sebou. I klub z Parmy vyšel z posledního utkání proti Spalu naprázdno. Snajperem v týmu FC Turína je Andrea Belotti, který dal devět gólů, za Parmu se osmkrát prosadil Andreas Cornelius. Hostující Parma na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála jen čtyři zápasy, domácí FC Turín na svém stadionu v této sezóně vyhrál čtyři zápasy. V této ligové sezóně domácí FC Turín vstřelil na domácím hřišti průměrně 0,9 góly v jednom zápase. Hosté z Parmy na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,2 branky. Domácí FC Turín v tomto ročníku odehrál devět zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Parmy odehrál osm zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Parmy není příliš pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,8 gólu na zápas. Domácí tým FC Turína prohrál v posledních šesti zápasech. Hostující hráči Parmy mají v tabulce o 8 bodů víc a jsou tak mírným favoritem, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz