Turín – Sampdorie – 30.11.2020 18:30

Italská Serie A má na programu 9. kolo, ve kterém v pondělí v 18:30 hostí FC Turín tým Sampdorie. Oba týmy dělí v tabulce osm příček, domácí jsou aktuálně na osmnáctém místě ligové tabulky, hosté drží desátou příčku. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu FC Turína, skončil zápas výhrou hostující Sampdorie 1:3. FC Turín v minulém ligovém kole hrál proti Interu a ztratil všechny body. I klub ze Sampdorie vyšel z posledního utkání proti Bologně naprázdno, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Nejlepšími zakončovateli jsou za FC Turín Andrea Belotti se šesti góly a za Sampdorii Fabio Quagliarella, který se trefil čtyřikrát. Hráči FC Turína v této sezóně nevyhráli žádný ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Sampdorie na venkovních hřištích vyhráli dva ze čtyř zápasů. V této ligové sezóně domácí FC Turín vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,8 góly v jednom zápase. Hosté ze Sampdorie na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,2 branky. Domácí FC Turín v tomto ročníku odehrál dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Sampdorie také odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Sampdorie není příliš pevná, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,5 gólu na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední dva zápasy v řadě. Mírným favoritem jsou v tomto zápase hostující hráči Sampdorie, kteří mají v tabulce náskok 5 bodů, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz