Turín – Udinese – 07.03.2020 15:00

V sobotu se odehraje 27. kolo Italské Serie A, ve kterém se v 15:00 spolu střetnou Udinese a FC Turín. Oba týmy dělí v tabulce pouze jedna příčka, domácí jsou aktuálně na patnáctém místě ligové tabulky, hosté drží čtrnáctou příčku. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stadio Friuli a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Udinese 1:0. V minulém kole hostující udineseští hráči ztratili remízou dva body s Bolognou, dělba bodů je pro hosty už tradiční, remízou skončila poslední tři utkání. Naopak domácí FC Turín prohrál s Neapolí, domácí jsou bez formy a jde už o šestou prohru za sebou. Nejvíc branek v dresu FC Turína vsítil Andrea Belotti, v barvách Udinese dal nejvíc branek Stefano Okaka Chuka. Hráči FC Turína v této sezóně vyhráli čtyři ze dvanácti domácích zápasů. Hosté z Udinese venku uhráli dvě výhry ze třinácti zápasů. V této ligové sezóně domácí FC Turín vstřelil na domácím hřišti průměrně 0,9 góly v jednom zápase. Hosté z Udinese na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,8 branky. FC Turín z pětadvaceti zápasů v této sezóně v devíti nevstřelil žádný gól, Udinese neskórovalo v deseti zápasech. Defenziva hostujícího Udinese není příliš pevná, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,8 gólu na zápas. Domácí tým FC Turína prohrál v posledních šesti zápasech. Hosté mají sérii remíz v posledních třech zápasech. Oba týmy nejsou příliš produktivní, je pravděpodobné, že v zápase nepadne víc než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz