Turín – Verona – 06.01.2021 15:00

Další, v pořadí již 16. kolo Italské Serie A nabídne střetnutí mezi FC Turínem a Veronou, které se odehraje ve středu od 15:00 na Stadio Olimpico di Torino. Oba týmy dělí v tabulce devět příček, domácí jsou aktuálně na sedmnáctém místě ligové tabulky, hosté drží osmou příčku. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu FC Turína, skončilo remízou 1:1. FC Turín v minulém ligovém kole hrál proti Parmě a získal maximum bodů za výhru. I klub z Verony získal se Speziou tři body. Nejlepšími zakončovateli jsou za FC Turín Andrea Belotti s devíti góly a za Veronu Mattia Zaccagni, který se trefil čtyřikrát. Hostující Verona na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála tři zápasy, domácí FC Turín na svém stadionu v této sezóně nevyhrál žádný zápas. Verona není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1,3 branek na venkovní zápas, FC Turín ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,7 branky na zápas. FC Turín z patnácti zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelil žádný gól, Verona neskórovala ve třech zápasech. Defenziva hostující Verony je pevná, průměrně obdržela 0,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,1 gólu na zápas. Hostující hráči Verony mají v tabulce náskok 12 bodů a jsou tak mírným favoritem, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz