Turín – Bologna – 12.01.2020 15:00

V neděli se odehraje 19. kolo Italské Serie A, ve kterém se v 15:00 spolu střetnou Bologna a FC Turín. Svěřenci domácího trenéra Waltera Mazzarriho jsou aktuálně na devátém místě ligové tabulky, hosté okupují dvanáctou pozici. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu FC Turína, skončil zápas výhrou hostující Bologny 2:3. V minulém kole hostující tým z Bologny ztratil remízou dva body s Fiorentinou. Naopak domácí FC Turín vyhrál s AS Řím. Nejlepším střelcem FC Turína je Andrea Belotti s devíti brankami. V týmu hostů z Bologny je nejlepším zakončovatelem Riccardo Orsolini s pěti góly. Hráči FC Turína v této sezóně vyhráli čtyři z deseti domácích zápasů. Hosté z Bologny venku uhráli tři výhry z deseti zápasů. V této ligové sezóně domácí FC Turín vstřelil na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Bologny na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,4 branky. Domácí FC Turín v tomto ročníku odehrál šest zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Bologny odehrál pouze tři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Bologny není příliš pevná, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,4 gólu na zápas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz