Twente Enschede – Sparta Rotterdam – 22.12.2020 21:00

Ve čtrnáctém kole 1. nizozemské ligy se spolu v úterý na Stadionu De Grolsch Veste od 21:00 utkají Twente Enschede a Sparta Rotterdam. Oba týmy dělí v tabulce pouze tři příčky, domácí jsou aktuálně na šestém místě ligové tabulky, hosté drží devátou příčku. Minulé měření sil na Stadionu De Grolsch Veste ovládli domácí hráči Twente Enschede 2:0. V minulém kole hostující tým ze Sparty Rotterdam ztratil všechny body s Groningenem. Naopak domácí Twente Enschede vyhrálo s Venlem. Nejvíc branek v dresu Twente Enschede vsítil Danilo Pereira da Silva, v barvách Sparty Rotterdam dal nejvíc branek Lennart Thy. Hráči Twente Enschede v této sezóně vyhráli tři ze sedmi domácích zápasů. Hosté ze Sparty Rotterdam venku uhráli dvě výhry ze šesti zápasů. Twente Enschede je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelilo 1,9 góly na zápas. Oproti tomu Sparta Rotterdam není venku nijak produktivním týmem, její brankový průměr je 1 branka na utkání. Domácí Twente Enschede v tomto ročníku odehrálo jen jeden zápas, ve kterém nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Sparty Rotterdam odehrál čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,8 branky na zápas. Domácí Twente Enschede má na svém stadionu průměr 1,9 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 1 branku na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz