Twente Enschede – Waalwijk – 27.11.2020 20:00

V pátek nás čeká 10. kolo 1. nizozemské ligy a v něm se o body utkají Twente Enschede a Waalwijk. V tomto utkání se střetne pátý s patnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok dvanáct bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stadionu Mandemakers a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Waalwijku 3:0. V minulém kole hostující tým z Waalwijku ztratil remízou dva body s Heerenveenem. Stejně tak domácí Twente Enschede remizovalo s PSV Eindhoven. Nejvíc branek v dresu Twente Enschede vsítil Danilo Pereira da Silva, v barvách Waalwijku dal nejvíc branek Vitalie Damascan. Hráči Twente Enschede v této sezóně vyhráli tři z pěti domácích zápasů. Hostující hráči Waalwijku na venkovních hřištích vyhráli jeden ze čtyř zápasů. Waalwijk není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,5 branek na venkovní zápas, Twente Enschede ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,4 branky na zápas. Domácí Twente Enschede v tomto ročníku neodehrálo žádný zápas, ve kterém by nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Waalwijku odehrál čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Waalwijku není příliš pevná, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1 gól na zápas. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru domácích, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz