Twente Enschede – Zwolle – 31.10.2020 18:45

V sobotu se odehraje 7. kolo 1. nizozemské ligy, ve kterém se v 18:45 spolu střetnou Zwolle a Twente Enschede. Oba týmy dělí v tabulce pouze tři příčky, domácí jsou aktuálně na šestém místě ligové tabulky, hosté drží devátou příčku. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Twente Enschede a zápas ovládli domácí z Twente Enschede 2:1. V minulém kole hostující tým ze Zwolle ztratil remízou dva body s Willemem II Tilburg, což je již druhá remíza v řadě. Naopak domácí Twente Enschede prohrál s Utrechtem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Twente Enschede Danilo Pereira da Silva s pěti góly a za Zwolle Clint Leemans, který se trefil dvakrát. Hostující Zwolle na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrálo žádný zápas, domácí Twente Enschede na svém stadionu v této sezóně vyhrálo dva zápasy. Twente Enschede v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně 2 branky na zápas, Zwolle zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně pouze 1 zásah. Domácí Twente Enschede v tomto ročníku neodehrálo žádný zápas, ve kterém by nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Zwolle odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,8 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou remíz. Domácí Twente Enschede má na svém stadionu průměr 2 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 1 branku na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz