Udinese – Crotone – 15.12.2020 18:30

Další, v pořadí již 12. kolo Italské Serie A nabídne střetnutí mezi Udinese a Crotone, které se odehraje v úterý od 18:30 na Stadio Friuli. Oba týmy dělí v tabulce deset příček, domácí jsou aktuálně na desátém místě ligové tabulky, hosté jsou v ligové tabulce poslední. Udinese v minulém ligovém kole hrálo proti FC Turínu a získalo maximum bodů za výhru, domácí se vezou na vítězné vlně, jde již o třetí výhru v řadě za sebou. I klub z Crotone získal se Speziou tři body. Nejvíc branek v dresu Udinese vsítil Ignacio Pussetto, v barvách Crotone dal nejvíc branek Nwankwo Simy. Hostující Crotone na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrálo žádný zápas, domácí Bianconeri na svém stadionu v této sezóně vyhráli dva zápasy. Udinese v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně jen 1 branku na zápas, Crotone zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně pouze 0,8 zásahu. Udinese z deseti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelilo žádný gól, Crotone neskórovalo v pěti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,3 branky na zápas. Domácí tým Udinese vyhrál v posledních třech zápasech. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce domácí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz