Union Berlín – Bayern Mnichov – 12.12.2020 18:30

V sobotu se odehraje 11. kolo Bundesligy, ve kterém se v 18:30 spolu střetnou Bayern Mnichov a Union Berlín. V tomto utkání se střetne šestý s vedoucím týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok sedm bodů. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Unionu Berlín a zápas ovládli hosté z Bayernu 0:2. Unionu Berlín se v posledním ligovém kole proti Herthě nedařilo, když ztratil tři body. Hostující Bayern Mnichov naopak remizoval a přišel o dva body s Lipskem. Snajperem v týmu Unionu Berlín je Max Kruse, který dal šest gólů, za Bayern se dvanáctkrát prosadil Robert Lewandowski. Hostující Bayern na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál čtyři zápasy, domácí Union Berlín na svém stadionu v této sezóně vyhrál dva zápasy. Bayern Mnichov je obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 2,6 branek na venkovní zápas, Union Berlín ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,8 branky na zápas. Domácí Union Berlín v tomto ročníku neodehrál žádný zápas, ve kterém by nevstřelil žádnou branku, hostující tým Bayernu také neodehrál žádný zápas, ve kterém by se neprosadil alespoň jednou brankou. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Domácí i hosté jsou v této sezóně v koncovce úspěšní, očekává se, že ani jeden z týmů nevyjde střelecky naprázdno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz