Union Berlín – Freiburg – 24.10.2020 15:30

V sobotu se odehraje 5. kolo Bundesligy, ve kterém se v 15:30 spolu střetnou Freiburg a Union Berlín. Domácí tým Unionu Berlín je aktuálně s pěti body na desáté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o dvě příčky níž na dvanácté pozici, když získali pět bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Freiburgu 3:1. Union Berlín v minulém ligovém kole hrál proti Schalke a ztratil remízou dva body. I klub z Freiburgu remizoval s Brémami a ztratil dva body. Nejlepším střelcem Unionu Berlín je Marvin Friedrich se dvěma brankami. V týmu hostů z Freiburgu je nejlepším zakončovatelem Nils Petersen se dvěma góly. Hráči Unionu Berlín v této sezóně vyhráli jeden ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Freiburgu na venkovních hřištích vyhráli jeden ze dvou zápasů. Union Berlín je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 2,5 góly na zápas. Také Freiburg na venkovních hřištích dokáže být produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1,5 branky na utkání. Domácí Union Berlín v tomto ročníku neodehrál žádný zápas, ve kterém by nevstřelil žádnou branku, hostující tým Freiburgu odehrál jeden zápas, ve kterém neskóroval. Defenziva hostujícího Freiburgu není příliš pevná, průměrně obdržela 2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,2 gólu na zápas. Hosté v této sezóně inkasovali průměrně 2 branky na utkání, proti tomu domácí jsou na svém hřišti produktivní, dá se předpokládat, že hosté neudrží vzadu nulu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz