Valencie – Atletico Madrid – 28.11.2020 16:15

Španělská LaLiga má na programu 11. kolo, ve kterém v sobotu v 16:15 hostí Valencie tým Atletica Madrid. Domácí tým Valencie je aktuálně s dvanácti body na deváté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o sedm příček výš na druhé pozici, když získali dvacet bodů. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu Valencie, skončilo remízou 2:2. Valencie v minulém ligovém kole hrála proti Alavés a ztratila remízou dva body. Oproti tomu klub z Atletica Madrid získal s FC Barcelonou tři body a jde již o pátou výhru v dlouhé řadě za sebou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Valencii Carlos Soler Barragán se čtyřmi góly a za Atletico Madrid Joao Felix Sequeira, který se trefil pětkrát. Hráči Valencie v této sezóně vyhráli dva z pěti domácích zápasů. Hosté z Atletica Madrid venku uhráli dvě výhry ze tří zápasů. Valencie v této sezóně vstřelila na domácím hřišti průměrně 2,2 branky na zápas, Atletico Madrid zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně 1,7 zásahu. Valencie z deseti zápasů v této sezóně v jednom nevstřelila žádný gól, Atletico Madrid neskórovalo ve dvou zápasech. Defenziva hostujícího Atletica Madrid je pevná, průměrně obdržela 0,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Hosté mají vítěznou sérii v posledních pěti zápasech. Hosté z Atletica Madrid mají v posledních utkáních lepší formu než domácí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz