Valencie – Bilbao – 01.07.2020 19:30

Další, v pořadí již 33. kolo Španělské LaLigy nabídne střetnutí mezi Valencií a Athleticem Bilbao, které se odehraje ve středu od 19:30 na Estadio Mestalla. Domácí tým Valencie je aktuálně se šestačtyřiceti body na osmé pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o jednu příčku níž na deváté pozici, když získali pětačtyřicet bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Valencie 0:1. V posledním ligovém kole valencijští hráči prohráli s Villarrealem, jde již o jejich druhou prohru v řadě, naopak hosté z Athletica Bilbao vyhráli s Malorkou. Nejvíc branek v dresu Valencie vsítil Maximiliano Gomez, v barvách Athletica Bilbao dal nejvíc branek Raúl García. Hráči Valencie v této sezóně vyhráli devět ze šestnácti domácích zápasů. Hosté z Athletica Bilbao venku uhráli dvě výhry ze šestnácti zápasů. Athletic Bilbao není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1 branku na venkovní zápas, Valencie ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,6 branky na zápas. Domácí Valencie v tomto ročníku odehrála jen šest zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Athletica Bilbao odehrál deset zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Athletica Bilbao je pevná, průměrně obdržela 0,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,4 gólu na zápas. Domácím se aktuálně nedaří, nashromáždili dvě prohry v řadě. Domácí Valencie má na domácím hřišti průměr 1,6 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 1 branku na venkovní zápas, Valencie v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz