Valencie – Valladolid – 07.07.2020 19:30

Valencie přivítá v úterý v 19:30 v rámci 35. kola Španělské LaLigy na Estadio Mestalla Valladolid. V tomto utkání se střetne devátý se třináctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok osm bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo remízou 1:1. Valencii se v posledním ligovém kole proti Granadě ne úplně dařilo, když ztratila remízou dva body. Hostující Valladolid naopak získal maximum bodů s Alavés. Nejlepším střelcem Valencie je Maximiliano Gomez s devíti brankami. V týmu hostů z Valladolidu je nejlepším zakončovatelem Sergi Guardiola se šesti góly. Hráči Valencie v této sezóně vyhráli devět ze sedmnácti domácích zápasů. Hostující hráči Valladolidu na venkovních hřištích vyhráli čtyři ze sedmnácti zápasů. Valencie v této sezóně vstřelila na domácím hřišti průměrně 1,5 branky na zápas, Valladolid zaznamenal na venkovních hřištích průměrně pouze 0,7 zásahu. Valencie ze čtyřiatřiceti zápasů v této sezóně v sedmi nevstřelila žádný gól, Valladolid dokonce neskóroval ve čtrnácti zápasech. Defenziva hostujícího Valladolidu je pevná, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,5 gólu na zápas. Domácí Valencie má na svém stadionu průměr 1,5 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,7 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz