Valladolid – Levante – 01.07.2020 22:00

Ve třiatřicátém kole Španělské LaLigy se spolu ve středu na Estadio José Zorrilla od 22:00 utkají Valladolid a Levante. V tomto utkání se střetne čtrnáctý s dvanáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok šest bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Estadi Ciutat de València a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Levante 2:0. Valladolid v minulém ligovém kole hrál proti Seville a ztratil remízou dva body a byla to již druhá dělba bodů v řadě. Oproti tomu klub z Levante získal s Betisem tři body. Nejlepšími zakončovateli jsou za Valladolid Sergi Guardiola se šesti góly a za Levante Marti Roger, který se trefil jedenáctkrát. Hráči Valladolidu v této sezóně vyhráli tři z patnácti domácích zápasů. Hostující hráči Levante na venkovních hřištích vyhráli čtyři ze šestnácti zápasů. Valladolid v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně jen 1 branku na zápas, Levante zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně 1,1 zásahu. Valladolid z dvaatřiceti zápasů v této sezóně ve třinácti nevstřelil žádný gól, Levante neskórovalo v devíti zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Domácí v posledních dvou zápasech v řadě remizovali. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz