Valladolid – Levante – 27.11.2020 21:00

Valladolid přivítá v pátek ve 21:00 v rámci 11. kola Španělské LaLigy na Estadio José Zorrilla Levante. Domácí tým Valladolidu je aktuálně s devíti body na sedmnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o jednu příčku níž na osmnácté pozici, když získali sedm bodů. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Valladolidu, skončil zápas nerozhodně 0:0. Valladolidu se v posledním ligovém kole proti Granadě dařilo a bral plný počet bodů, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě. Hostující Levante naopak remizovalo a přišlo o dva body s Elche, dělba bodů je pro hosty už tradiční, remízou skončila poslední čtyři utkání. Nejvíc branek v dresu Valladolidu vsítil Marcos Andre, v barvách Levante dal nejvíc branek Jose Luis Morales Nogales. Hráči Valladolidu v této sezóně vyhráli jeden z pěti domácích zápasů. Hosté z Levante venku uhráli jednu výhru z pěti zápasů. V této ligové sezóně domácí Valladolid vstřelil na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Levante na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,2 branky. Valladolid z deseti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelil žádný gól, Levante neskórovalo ve třech zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Domácí tým Valladolidu vyhrál v posledních dvou zápasech. Hosté mají sérii remíz v posledních čtyřech zápasech. Valladolidu se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté z Levante zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz