Varaždin – Dinamo Záhřeb – 06.06.2020 21:05

Varaždin přivítá v sobotu ve 21:05 v rámci 27. kola 1. chorvatské liga na Stadionu Anđelko Herjavce Dinamo Záhřeb. Domácí tým Varaždinu je aktuálně se sedmnácti body na desáté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o devět příček výš v čele ligy, když získali pětašedesát bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Dinama Záhřeb 1:0. Varaždinu se v posledním ligovém kole proti Osijeku nedařilo, když ztratil tři body. Hostující Dinamo Záhřeb naopak získalo maximum bodů s Istrou Pula, hosté jsou rozjetí, jde již o čtvrtou výhru v řadě za sebou. Nejlepším střelcem Varaždinu je Leon Benko s pěti brankami. V týmu hostů z Dinama Záhřeb je nejlepším zakončovatelem Mislav Orsic s dvanácti góly. Hráči Varaždinu v této sezóně vyhráli dva ze dvanácti domácích zápasů. Hosté z Dinama Záhřeb venku uhráli osm výher ze dvanácti zápasů. Dinamo Záhřeb není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 2 branky na venkovní zápas, Varaždin má na domácím hřišti nižší brankový průměr 0,6 branky na zápas. Domácí Varaždin v tomto ročníku odehrál ovšem dvanáct zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Dinama Záhřeb odehrál pouze čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,4 branky na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně čtyřech výher. Domácí mají na svém hřišti průměr 0,6 vstřelené góly na utkání, hosté mají vyšší průměr 2 branky na zápas venku, hosté z Dinama Záhřeb v tomto zápase získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz