Venlo – AZ Alkmaar – 15.03.2020 16:45

Další, v pořadí již 27. kolo 1. nizozemské ligy nabídne střetnutí mezi Venlem a AZ Alkmaar, které se odehraje v neděli od 16:45 na Stadionu De Koel. V tomto utkání se střetne třináctý s druhým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok osmadvacet bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího AZ Alkmaar 1:0. V minulém kole hostující alkmarští hráči získali maximum bodů s den Haagem, hosté jsou rozjetí, jde již o třetí výhru v řadě za sebou. Naopak domácí Venlo prohrál s Emmenem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Venlo Jonathan Opoku se šesti góly a za AZ Alkmaar Oussama Idrissi, který se trefil třináctkrát. Hráči Venla v této sezóně vyhráli pět ze třinácti domácích zápasů. Hostující hráči AZ Alkmaar na venkovních hřištích vyhráli osm ze dvanácti zápasů. Venlo není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelilo 1,1 góly na zápas. Naopak AZ Alkmaar je na zápasech venku postrachem, jeho brankový průměr je 1,8 branky na utkání. Domácí Venlo v tomto ročníku odehrálo devět zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým AZ Alkmaar odehrál pouze tři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,0 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,7 branky na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední tři zápasy v řadě. Podle postavení v tabulce jsou favoritem hosté, oba celky dělí 11 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz