Venlo – Zwolle – 28.11.2020 21:00

Další, v pořadí již 10. kolo 1. nizozemské ligy nabídne střetnutí mezi Venlem a Zwolle, které se odehraje v sobotu od 21:00 na Stadionu De Koel. Oba týmy dělí v tabulce pouze tři příčky, domácí jsou aktuálně na čtrnáctém místě ligové tabulky, hosté drží jedenáctou příčku. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Venla, skončil zápas výhrou hostujícího Zwolle 1:2. Venlu se v posledním ligovém kole proti Willemu II Tilburg nedařilo, když ztratilo tři body. Hostující Zwolle naopak remizovalo a přišlo o dva body s Utrechtem, což je již druhá remíza v řadě. Nejvíc branek v dresu Venla vsítil Giorgos Giakoumakis, v barvách Zwolle dal nejvíc branek Clint Leemans. Hráči Venla v této sezóně vyhráli jeden ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Zwolle na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už čtyři pokusy. Venlo v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,2 branky na zápas, Zwolle zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně také 1,2 zásahu. Venlo z devíti zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelilo žádný gól, Zwolle neskórovalo ve třech zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 3,1 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,7 branky na zápas. Hosté se v posledních dvou zápasech se soupeři vždy rozešli po nerozhodném výsledku. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz