Verona – Cagliari – 06.12.2020 12:30

V desátém kole Italské Serie A se spolu v neděli na Stadio Marc’Antonio Bentegodi od 12:30 utkají Verona a Cagliari. V tomto utkání se střetne sedmý s dvanáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok čtyři body. Minulé měření sil na Stadio Marc’Antonio Bentegodi ovládli domácí hráči Verony 2:1. Verona v minulém ligovém kole hrála proti Bergamu a získala maximum bodů za výhru. Oproti tomu klub z Cagliari remizoval se Speziou a ztratil dva body. Nejvíc branek v dresu Verony vsítil Antonín Barák, v barvách Cagliari dal nejvíc branek Joao Pedro. Hráči Verony v této sezóně vyhráli tři z pěti domácích zápasů. Hostující hráči Cagliari na venkovních hřištích vyhráli jeden z pěti zápasů. Cagliari není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1,6 branek na venkovní zápas, Verona má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,4 branky na zápas. Domácí Verona v tomto ročníku odehrála tři zápasy, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Cagliari odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Cagliari není příliš pevná, průměrně obdržela 2,1 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 0,8 gólu na zápas. Mírným favoritem jsou v tomto zápase domácí hráči Verony, kteří mají v tabulce náskok 4 body, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz