Verona – Lecce – 26.01.2020 15:00

Italská Serie A má na programu 21. kolo, ve kterém v neděli v 15:00 hostí Verona tým Lecce. V tomto utkání se střetne desátý se sedmnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok deset bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Verony 0:1. V minulém kole hostující tým z Lecce ztratil remízou dva body s Interem. Stejně tak domácí Verona remizovala s Bolognou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Veronu Valerio Verre se třemi góly a za Lecce Marco Mancosu, který se trefil šestkrát. Hráči Verony v této sezóně vyhráli čtyři z deseti domácích zápasů. Hostující hráči Lecce na venkovních hřištích vyhráli tři z deseti zápasů. Verona není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelila 1,2 góly na zápas. Také Lecce na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 1,2 branky na utkání. Domácí Verona v tomto ročníku odehrála čtyři zápasy, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Lecce odehrál šest zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,0 branky na zápas. Domácí hráči Verony mají v tabulce o 10 bodů víc a jsou tedy mírným favoritem, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz