Waalwijk – Venlo – 25.01.2020 19:45

Waalwijk přivítá v sobotu v 19:45 v rámci 20. kola 1. nizozemské ligy na Stadionu Mandemakers Venlo. Domácí tým Waalwijku je aktuálně s jedenácti body na osmnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce pouze o jednu příčku výš na sedmnácté pozici, když získali šestnáct bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stadionu De Koel a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Venla 3:1. V posledním ligovém kole hráči Waalwijku prohráli s den Haagem, naopak hosté z Venla remizovali s PSV Eindhoven. Nejvíc branek v dresu Waalwijku vsítil Melle Meulensteen, v barvách Venla dal nejvíc branek Peter van Ooijen. Hráči Waalwijku v této sezóně vyhráli dva z devíti domácích zápasů. Hostující hráči Venla na venkovních hřištích vyhráli jeden z devíti zápasů. Waalwijk není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 1,1 góly na zápas. Také Venlo na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 0,7 branky na utkání. Domácí Waalwijk v tomto ročníku odehrál pět zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Venla odehrál sedm zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Venla není příliš pevná, průměrně obdržela 2,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 2,4 gólu na zápas. Waalwijku se na domácím hřišti nedaří a Venlo zase nevozí body z venkovních stadionů, dá se očekávat, že by se týmy mohly o body rozdělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz