Waasland – Oostende – 19.10.2020 20:45

V pondělí se odehraje 9. kolo 1. belgické ligy, ve kterém se ve 20:45 spolu střetnou Oostende a Waasland. V tomto utkání se střetne sedmnáctý s devátým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok osm bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Waaslandu 0:1. Waaslandu se v posledním ligovém kole proti Genku ne úplně dařilo, když ztratil remízou dva body. Hostující Oostende naopak získalo maximum bodů s Mouscron–Péruwelz. Nejlepšími zakončovateli jsou za Waasland Heymans se šesti góly a za Oostende Makhtar Gueye, který se trefil třikrát. Hráči Waaslandu v této sezóně nevyhráli žádný ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Oostende na venkovních hřištích vyhráli jeden ze čtyř zápasů. Waasland v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,2 branky na zápas, Oostende zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně pouze 0,8 zásahu. Waasland z osmi zápasů v této sezóně ze žádného nevyšel střelecky naprázdno, Oostende neskórovalo ve dvou zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,8 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1 branku na zápas. Waaslandu se na domácím hřišti nedaří a Oostende zase nevozí body z venkovních stadionů, dá se očekávat, že by se týmy mohly o body rozdělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz