Waregem – Antwerpy – 18.10.2020 13:30

1. belgická liga má na programu 9. kolo, ve kterém v neděli ve 13:30 hostí Waregem tým Antwerp. Svěřenci domácího trenéra Francka Dury jsou aktuálně na patnáctém místě ligové tabulky, hosté okupují pátou pozici. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Antwerp 2:1. Waregemu se v posledním ligovém kole proti Leuvenu nedařilo, když ztratil tři body. Hostující Antwerpy naopak získaly maximum bodů s Mechelenem, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu Waregemu je Saido Berahnio, který dal dva góly, za Antwerpy se třikrát prosadil Dieudonné Mbokani Bezua. Hráči Waregemu v této sezóně vyhráli jeden ze čtyř domácích zápasů. Hosté z Antwerp venku uhráli dvě výhry ze čtyř zápasů. Waregem v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,2 branky na zápas, Antwerpy zaznamenaly na venkovních hřištích průměrně 1,8 zásahu. Domácí Waregem v tomto ročníku odehrál dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Antwerp odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,2 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Hostující Antwerpy drží sérii dvou výher v řadě. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce hosté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz