Zlín – Ostrava – 30.05.2020 16:00

V sobotu nás čeká 26. kolo 1. české fotbalové ligy a v něm se o body utkají Zlín a Ostrava. V tomto utkání se střetne čtrnáctý s pátým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok sedmnáct bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostující Ostravy 4:0. V minulém kole hostující ostravští hráči ztratili remízou dva body s Příbramí. Naopak domácí Zlín prohrál s Jabloncem, což bylo již druhé zaváhání v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Zlín Tomáš Poznar s pěti góly a za Ostravu Nemanja Kuzmanovič, který se trefil šestkrát. Ševci v této sezóně vyhráli pět ze třinácti domácích zápasů. Hostující hráči Ostravy na venkovních hřištích vyhráli pět ze dvanácti zápasů. Zlín není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 1,1 góly na zápas. Také Ostrava na venkovních hřištích není obávaným týmem, její brankový průměr je 0,9 branky na utkání. Zlín z pětadvaceti zápasů v této sezóně ve dvanácti nevstřelil žádný gól, Ostrava neskórovala v osmi zápasech. Defenziva hostující Ostravy je pevná, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Domácím se nedaří a v posledních dvou zápasech padli. Hostující hráči Ostravy mají v tabulce o 17 bodů víc a jsou tak mírným favoritem, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz