Zlín – Sparta – 25.09.2021 19:00

V devátém kole 1. české fotbalové ligy se spolu v sobotu na Letné od 19:00 utkají Zlín a Sparta. V tomto utkání se střetne desátý s třetím týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok osm bodů.

Předzápasová analýza Zlín proti Spartě

Další, v pořadí již 9. kolo 1. české fotbalové ligy nabídne střetnutí mezi Zlínem a Spartou, které se odehraje v sobotu od 19:00 na Letné. Domácí tým Zlína je aktuálně s devíti body na desáté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o sedm příček výš na třetí pozici, když získali sedmnáct bodů. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Zlína, skončil zápas výhrou hostující Sparty 0:3.

Akutální forma týmů a nejlepší střelci

V minulém kole hostující sparťanští hráči ztratili remízou dva body s Jabloncem. Naopak domácí Zlín prohrál se Slováckem, což bylo již druhé zaváhání v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Zlín Tomáš Poznar se třemi góly a za Spartu Jakub Pešek, který se trefil také třikrát. Ševci v této sezóně vyhráli jeden ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Sparty na venkovních hřištích vyhráli jeden ze tří zápasů. Sparta je obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 2,7 branek na venkovní zápas, Zlín má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,2 branky na zápas. Zlín z osmi zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelil žádný gól, Sparta neodehrála zápas, kde by nevstřelila alespoň jeden gól. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,2 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,9 branky na zápas.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Zlín108305910:18
Sparta Praha385211719:7

Náš tip na zápas Zlín – Sparta

Domácím se aktuálně nedaří, nashromáždili dvě prohry v řadě. Hosté jsou v koncovce na venkovních stadionech poměrně produktivní a domácí obrana v této sezóně obdržela průměrně 2,2 branky, domácí Zlín neudrží čisté konto.

Dobré vědět:

  • Zlín má serii 2 ligových porážek v řadě
  • V 4 z posledních 5 zápasů Zlín vstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • V 5 z posledních 5 zápasů Sparta vstřelila alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • Zlín prohrál první poločas v 3 z posledních 5–ti ligových zápasů
  • Zlín inkasoval branku v 1. poločase v 3 z posledních pěti ligových utkání
  • Sparta udržela čisté konto v prvním poločase v 3 z posledních 5–ti zápasů v lize
  • V 5 z posledních pěti zápasů Zlín nevstřelil branku v prvním poločase
  • V 3 z posledních 5–ti zápasů Sparta vstřelila branku v prvním poločase
  • Sparta vstřelila první gól zápasu v 3 z posledních 5–ti zápasů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *