Zlín – Teplice – 23.12.2020 15:00

Ve čtrnáctém kole 1. české fotbalové ligy se spolu ve středu na Letné od 15:00 utkají Zlín a Teplice. Svěřenci domácího trenéra Jana Kameníka jsou aktuálně na jedenáctém místě ligové tabulky, hosté okupují čtrnáctou pozici. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Teplic 4:1. V minulém kole hostující tepličtí hráči získali maximum bodů s Brnem. Naopak domácí Zlín remizoval s Pardubicemi. Nejlepším střelcem Zlína je Tomáš Poznar s pěti brankami. V týmu hostů z Teplic je nejlepším zakončovatelem Jakub Mareš se třemi góly. Ševci v této sezóně vyhráli dva z pěti domácích zápasů. Hosté z Teplic venku uhráli dvě výhry ze sedmi zápasů. V této ligové sezóně domácí Zlín vstřelil na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Teplic na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,1 branky. Zlín ze dvanácti zápasů v této sezóně v pěti nevstřelil žádný gól, Teplice neskórovaly ve čtyřech zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2 branky na zápas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz