Zwolle – Heracles Almelo – 14.03.2020 19:45

Další, v pořadí již 27. kolo 1. nizozemské ligy nabídne střetnutí mezi Zwolle a Heraclesem Almelo, které se odehraje v sobotu od 19:45 na Stadionu Ijsseldelta. V tomto utkání se střetne patnáctý s osmým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok deset bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Heraclesu Almelo 4:0. Zwolle se v posledním ligovém kole proti Fortuně Sittard ne úplně dařilo, když ztratilo remízou dva body. Hostující Heracles Almelo naopak získal maximum bodů s Waalwijkem. Snajperem v týmu Zwolle je Reza Ghoochannejhad, který dal sedm gólů, za Heracles Almelo se patnáctkrát prosadil Cyriel Dessers. Hráči Zwolle v této sezóně vyhráli pět ze dvanácti domácích zápasů. Hosté z Heraclesu Almelo venku uhráli dvě výhry ze třinácti zápasů. Zwolle je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelilo 2,3 góly na zápas. Oproti tomu Heracles Almelo není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 0,7 branky na utkání. Domácí Zwolle v tomto ročníku odehrálo deset zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Heraclesu Almelo odehrál devět zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Heraclesu Almelo není příliš pevná, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,1 gólu na zápas. Domácí Zwolle má na svém stadionu průměr 2,3 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,7 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz