Arsenal – Watford – 26.07.2020 17:00

Premier League má na programu 38. kolo, ve kterém v neděli v 17:00 hostí Arsenal tým Watfordu. V tomto utkání se střetne desátý s osmnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok devatenáct bodů. Při posledním měření sil se oba týmy rozešly smírně po remíze 2:2. Arsenal v minulém ligovém kole hrál proti Aston Ville a ztratil všechny body. I klub z Watfordu vyšel z posledního utkání proti Manchesteru City naprázdno, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Nejlepším střelcem Arsenalu je Pierre-Emeric Aubameyang s dvaceti brankami. V týmu hostů z Watfordu je nejlepším zakončovatelem Troy Deeney s devíti góly. Gunners v této sezóně vyhráli devět z osmnácti domácích zápasů. Hostující hráči Watfordu na venkovních hřištích vyhráli dva z osmnácti zápasů. Watford není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,7 branek na venkovní zápas, Arsenal ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,8 branky na zápas. Arsenal ze sedmatřiceti zápasů v této sezóně v sedmi nevstřelil žádný gól, Watford dokonce neskóroval v šestnácti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední dva zápasy v řadě. Domácí Arsenal má na domácím hřišti průměr 1,8 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,7 branky na venkovní zápas, Arsenal v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz