Aston Villa – Brighton – 21.11.2020 16:00

V devátém kole Premier League se spolu v sobotu na Villa Parku od 16:00 utkají Aston Villa a Brighton. Domácí tým Aston Villy je aktuálně s patnácti body na šesté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o deset příček níž na šestnácté pozici, když získali šest bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo remízou 1:1. V minulém kole hostující tým z Brightonu ztratil remízou dva body s Burnley. Naopak domácí Aston Villa vyhrála s Arsenalem. Nejlepším střelcem Aston Villy je Ollie Watkins se šesti brankami. V týmu hostů z Brightonu je nejlepším zakončovatelem Neal Maupay se čtyřmi góly. Hráči Aston Villy v této sezóně vyhráli dva ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Brightonu na venkovních hřištích vyhráli jeden ze čtyř zápasů. Aston Villa je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelila 2,8 góly na zápas. Také Brighton na venkovních hřištích dokáže být produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1,8 branky na utkání. Aston Villa ze sedmi zápasů v této sezóně v jednom nevstřelila žádný gól, Brighton neskóroval také v jednom zápase. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,8 branky na zápas. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru domácích, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz