Aston Villa – Crystal Palace – 12.07.2020 15:15

Další, v pořadí již 35. kolo Premier League nabídne střetnutí mezi Aston Villou a Crystal Palace, které se odehraje v neděli od 15:15 na Villa Parku. V tomto utkání se střetne osmnáctý se čtrnáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok patnáct bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů v Selhurst Parku a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Crystal Palace 1:0. V posledním ligovém kole hráči Aston Villy prohráli s Liverpoolem, jde již o jejich druhou prohru v řadě, stejně tak hosté z Crystal Palace prohráli, v posledních kolech jdou od jedné prohry ke druhé, jde již v pořadí o čtvrtou v řadě. Nejlepším střelcem Aston Villy je Jack Grealish se sedmi brankami. V týmu hostů z Crystal Palace je nejlepším zakončovatelem Jordan Ayew s devíti góly. Hráči Aston Villy v této sezóně vyhráli pět ze šestnácti domácích zápasů. Hostující hráči Crystal Palace na venkovních hřištích vyhráli pět ze sedmnácti zápasů. Aston Villa v této sezóně vstřelila na domácím hřišti průměrně 1,2 branky na zápas, Crystal Palace zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně pouze 0,9 zásahu. Domácí Aston Villa v tomto ročníku odehrála deset zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Crystal Palace odehrál třináct zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,3 branky na zápas. Domácí tým Aston Villy prohrál v posledních dvou zápasech. Stejně tak hosté mají sérii porážek v posledních čtyřech zápasech. Mírným favoritem jsou v tomto zápase hostující hráči Crystal Palace, kteří mají v tabulce náskok 15 bodů, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz