Aston Villa – Leeds – 23.10.2020 21:00

V šestém kole Premier League se spolu v pátek na Villa Parku od 21:00 utkají Aston Villa a Leeds. V tomto utkání se střetne druhý s desátým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pět bodů. V posledním ligovém kole hráči Aston Villy vyhráli s Leicesterem, domácí jsou ve formě, jde již o čtvrtou výhru v řadě za sebou, naopak hosté z Leedsu prohráli s Wolverhamptonem. Nejlepším střelcem Aston Villy je Jack Grealish se třemi brankami. V týmu hostů z Leedsu je nejlepším zakončovatelem Patrick Bamford se třemi góly. Hráči Aston Villy v této sezóně vyhráli dva ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Leedsu na venkovních hřištích vyhráli jeden ze dvou zápasů. Leeds není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 2 branky na venkovní zápas, Aston Villa ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 4 branky na zápas. Domácí Aston Villa v tomto ročníku neodehrála žádný zápas, ve kterém by nevstřelila žádnou branku, hostující tým Leedsu odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Defenziva hostujícího Leedsu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 0,5 gólu na zápas. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů ve čtyřech po sobě jdoucích utkáních. Aston Ville se vstup do sezóny podařil a proti hostům z Leedsu má náskok 5 bodů. Dá se předpokládat, že domácí neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz