Aston Villa – Manchester City 12.01.2020 17:30

V neděli nás čeká 22. kolo Premier League a v něm se o body utkají Aston Villa a City. Svěřenci domácího trenéra Deana Smitha jsou aktuálně na sedmnáctém místě ligové tabulky, hosté okupují třetí pozici. Aston Ville se v posledním ligovém kole proti Burnley dařilo a brala plný počet bodů. Hostující City také získali maximum bodů s Evertonem, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Nejlepším střelcem Aston Villy je Jack Grealish se šesti brankami. V týmu hostů ze City je nejlepším zakončovatelem Raheem Sterling s jedenácti góly. Hostující Citizens na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhráli šest zápasů, domácí Aston Villa na svém stadionu v této sezóně vyhrála čtyři zápasy. City je obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelili hostitelům 2,7 branek na venkovní zápas, Aston Villa má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,3 branky na zápas. Aston Villa z jednadvaceti zápasů v této sezóně v pěti nevstřelila žádný gól, City neskórovali v jednom zápase. Defenziva hostujících City je pevná, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,8 gólu na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední dva zápasy v řadě. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce hosté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz