Aston Villa – Sheffield – 17.06.2020 19:00

Ve středu nás čeká odložený zápas 28. kola Premier League a v něm se o body utkají Aston Villa a Sheffield. V tomto utkání se střetne devatenáctý se sedmým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok osmnáct bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů ze Sheffieldu 2:0. V minulém kole hostující tým ze Sheffieldu získal maximum bodů s Norwichem. Naopak domácí Aston Villa prohrála s Leicesterem, domácí jsou bez formy a jde už o čtvrtou prohru za sebou. Nejvíc branek v dresu Aston Villy vsítil Jack Grealish, v barvách Sheffieldu dal nejvíc branek Lys Mousset. Hráči Aston Villy v této sezóně vyhráli pět ze třinácti domácích zápasů. Hostující hráči Sheffieldu na venkovních hřištích vyhráli čtyři ze třinácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Aston Villa vstřelila na domácím hřišti průměrně 1,4 góly v jednom zápase. Hosté ze Sheffieldu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1 branku. Aston Villa z osmadvaceti zápasů v této sezóně v sedmi nevstřelila žádný gól, Sheffield neskóroval také v sedmi zápasech. Defenziva hostujícího Sheffieldu je pevná, průměrně obdržela 0,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2 góly na zápas. Domácí tým Aston Villy prohrál v posledních čtyřech zápasech. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce hosté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz