Bournemouth – Crystal Palace – 14.03.2020 16:00

V sobotu nás čeká 30. kolo Premier League a v něm se o body utkají Bournemouth a Crystal Palace. Domácí tým Bournemouthu je aktuálně se sedmadvaceti body na osmnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o sedm příček výš na jedenácté pozici, když získali devětařicet bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů v Selhurst Parku a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Crystal Palace 1:0. V posledním ligovém kole hráči Bournemouthu prohráli s Liverpoolem, naopak hosté z Crystal Palace vyhráli s Watfordem a jde již o třetí výhru v dlouhé řadě za sebou. Nejvíc branek v dresu Bournemouthu vsítil Callum Wilson, v barvách Crystal Palace dal nejvíc branek Jordan Ayew. Hráči Bournemouthu v této sezóně vyhráli čtyři ze čtrnácti domácích zápasů. Hosté z Crystal Palace venku uhráli čtyři výhry ze čtrnácti zápasů. Crystal Palace není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1 branku na venkovní zápas, Bournemouth ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,2 branky na zápas. Domácí Bournemouth v tomto ročníku odehrál jedenáct zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Crystal Palace odehrál deset zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Crystal Palace je pevná, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední tři zápasy v řadě. Domácí Bournemouth na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz