Bournemouth – Crystal Palace – 20.06.2020 20:45

Premier League má na programu 30. kolo, ve kterém v sobotu ve 20:45 hostí Bournemouth tým Crystal Palace. Oba týmy dělí v tabulce sedm příček, domácí jsou aktuálně na osmnáctém místě ligové tabulky, hosté drží jedenáctou příčku. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Crystal Palace 1:0. Bournemouth v minulém ligovém kole hrál proti Liverpoolu a ztratil všechny body. Oproti tomu klub z Crystal Palace získal s Watfordem tři body a jde již o třetí výhru v dlouhé řadě za sebou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Bournemouth Callum Wilson s osmi góly a za Crystal Palace Jordan Ayew, který se trefil také osmkrát. Hostující Eagles na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhráli jen čtyři zápasy, domácí Bournemouth na svém stadionu v této sezóně vyhrál čtyři zápasy. Crystal Palace není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1 branku na venkovní zápas, Bournemouth ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,2 branky na zápas. Bournemouth z devětadvaceti zápasů v této sezóně v jedenácti nevstřelil žádný gól, Crystal Palace neskórovalo v deseti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,1 branky na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně třech výher. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz