Brighton – West Bromwich – 26.10.2020 18:30

Brighton přivítá v pondělí v 18:30 v rámci 6. kola Premier League na Falmer Stadium West Bromwiche. V tomto utkání se střetne šestnáctý se sedmnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pouhé dva body. V posledním ligovém kole hráči Brightonu remizovali s Crystal Palace, stejně tak hosté z West Bromwiche remizovali s Burnley. Nejvíc branek v dresu Brightonu vsítil Neal Maupay, v barvách West Bromwiche dal nejvíc branek Callum Robinson. Hráči Brightonu v této sezóně nevyhráli žádný ze dvou domácích zápasů. Hosté z West Bromwiche venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli zatím jen dva zápasy. V této ligové sezóně domácí Brighton vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,5 góly v jednom zápase. Hosté z West Bromwiche na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1 branku. Brighton z pěti zápasů v této sezóně ze žádného nevyšel střelecky naprázdno, West Bromwich neskóroval ve třech zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,2 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 2,6 branky na zápas. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz