Burnley – Brighton – 26.07.2020 17:00

V neděli nás čeká 38. kolo Premier League a v něm se o body utkají Burnley a Brighton. V tomto utkání se střetne devátý se šestnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok šestnáct bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 1:1 dělbou bodů. V posledním ligovém kole hráči Burnley vyhráli s Norwichem, naopak hosté z Brightonu remizovali s Newcastlem, byla to již druhá remíza v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Burnley Chris Wood se třinácti góly a za Brighton Neal Maupay, který se trefil desetkrát. Hráči Burnley v této sezóně vyhráli osm z osmnácti domácích zápasů. Hostující hráči Brightonu na venkovních hřištích vyhráli tři z osmnácti zápasů. Burnley není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelilo 1,3 góly na zápas. Také Brighton na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 0,9 branky na utkání. Burnley ze sedmatřiceti zápasů v této sezóně v deseti nevstřelilo žádný gól, Brighton neskóroval ve třinácti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou remíz. Mírným favoritem jsou v tomto zápase domácí hráči Burnley, kteří mají v tabulce náskok 16 bodů, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz