Burnley – Tottenham – 26.10.2020 21:00

V pondělí nás čeká 6. kolo Premier League a v něm se o body utkají Burnley a Tottenham. V tomto utkání se střetne osmnáctý se sedmým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok sedm bodů. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Burnley, skončil zápas nerozhodně 1:1. V posledním ligovém kole hráči Burnley remizovali s West Bromwichem, stejně tak hosté z Tottenhamu remizovali s West Hamem. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu Burnley je Chris Wood, který dal jeden gól, za Tottenham se sedmkrát prosadil Heung-Min Son. Hráči Burnley v této sezóně nevyhráli žádný z jednoho domácího zápasu. Hosté z Tottenhamu venku uhráli dvě výhry ze dvou zápasů. Tottenham je obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 5,5 branek na venkovní zápas, Burnley má na domácím hřišti nižší brankový průměr 0 branky na zápas. Burnley ze čtyř zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelilo žádný gól, Tottenham neskóroval v jednom zápase. Defenziva hostujícího Tottenhamu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 2 góly na zápas. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce hosté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz