Burnley – Newcastle 26.11.2018 21:30

V pondělí nás čeká 13. kolo Premier League a v něm se o body utkají Burnley a Newcastle. V tomto utkání se střetne patnáctý se třináctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pět bodů. V posledním ligovém kole hráči Burnley remizovali s Leicesterem, naopak hosté z Newcastlu vyhráli s Bournemouthem a jde již o třetí výhru v dlouhé řadě za sebou. Nejlepším střelcem Burnley je Ashley Barnes s dvanácti brankami. V týmu hostů z Newcastlu je nejlepším zakončovatelem Ayoze Pérez s dvanácti góly. Hostující Magpies na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhráli jen jeden zápas, domácí Burnley na svém stadionu v této sezóně vyhrálo jen jeden zápas. V této ligové sezóně domácí Burnley vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,2 góly v jednom zápase. Hosté z Newcastlu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,8 branky. Domácí Burnley v tomto ročníku odehrálo jen šest zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Newcastlu odehrál pouze pět zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,7 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,4 branky na zápas. ‌Hosté mají vítěznou sérii v posledních třech zápasech. Burnley se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté z Newcastlu zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz