Everton – West Ham – 01.01.2021 18:30

Everton přivítá v pátek v 18:30 v rámci 17. kola Premier League v Goodison Parku West Ham. Domácí tým Evertonu je aktuálně s devětadvaceti body na sedmé pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o tři příčky níž na desáté pozici, když získali šestadvacet bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 1:1 dělbou bodů. Everton v minulém ligovém kole hrál proti Sheffieldu a získal maximum bodů za výhru. Oproti tomu klub z West Hamu remizoval se Southamptonem a ztratil dva body. Nejlepšími zakončovateli jsou za Everton Dominic Calvert–Lewin s jedenácti góly a za West Ham Tomáš Souček, který se trefil pětkrát. Toffees v této sezóně vyhráli čtyři z osmi domácích zápasů. Hostující hráči West Hamu na venkovních hřištích vyhráli čtyři z devíti zápasů. V této ligové sezóně domácí Everton vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,9 góly v jednom zápase. Hosté z West Hamu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,3 branky. Everton ze šestnácti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelil žádný gól, West Ham neskóroval také ve třech zápasech. Defenziva hostujícího West Hamu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,2 gólu na zápas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz