Fulham – Southampton 24.11.2018 16:00

V sobotu se odehraje 13. kolo Premier League, ve kterém se v 16:00 spolu střetnou Southampton a Fulham. V tomto utkání se střetne devatenáctý se šestnáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok třináct bodů. V minulém kole hostující southamptonští hráči ztratili remízou dva body s Watfordem. Naopak domácí Fulham prohrál s Liverpoolem. Nejvíc branek v dresu Fulhamu vsítil Aleksandar Mitrovic, v barvách Southamptonu dal nejvíc branek Danny Ings. Hráči Fulhamu v této sezóně vyhráli dva ze šesti domácích zápasů. Hosté ze Southamptonu venku uhráli jednu výhru ze sedmi zápasů. V této ligové sezóně domácí Fulham vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,5 góly v jednom zápase. Hosté ze Southamptonu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,9 branky. Fulham z osmatřiceti zápasů v této sezóně v šesti nevstřelil žádný gól, Southampton neskóroval také v šesti zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,9 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,6 branky na zápas. Fulhamu se na domácím hřišti nedaří a Southampton zase nevozí body z venkovních stadionů, dá se očekávat, že by se týmy mohly o body rozdělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz