Leeds – Burnley – 27.12.2020 13:00

Leeds přivítá v neděli ve 13:00 v rámci 15. kola Premier League na Elland Road Burnley. V tomto utkání se střetne čtrnáctý se šestnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok čtyři body. V posledním ligovém kole hráči Leedsu prohráli s Manchesterem United, naopak hosté z Burnley vyhráli s Wolverhamptonem. Nejlepším střelcem Leedsu je Patrick Bamford s devíti brankami. V týmu hostů z Burnley je nejlepším zakončovatelem Chris Wood se třemi góly. Hostující Burnley na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo jeden zápas, domácí Leeds na svém stadionu v této sezóně vyhrál dva zápasy. Burnley není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 0,6 branek na venkovní zápas, Leeds ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,7 branky na zápas. Leeds ze čtrnácti zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelil žádný gól, Burnley dokonce neskórovalo v sedmi zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,1 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,5 branky na zápas. Leedsu se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté z Burnley zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz