Leicester – Manchester United – 26.12.2020 13:30

V sobotu se odehraje 15. kolo Premier League, ve kterém se ve 13:30 spolu střetnou ve šlágru kola Manchester United a Leicester. V tomto utkání se střetne druhý s třetím týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pouhý jeden bod. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Leicesteru a zápas ovládli hosté z Manchesteru United 0:2. V minulém kole hostující tým z Manchesteru United získal maximum bodů s Leedsem, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Stejně tak domácí Leicester vyhrál s Tottenhamem. Nejlepším střelcem Leicesteru je Jamie Vardy s jedenácti brankami. V týmu hostů z Manchesteru United je nejlepším zakončovatelem Fernandes Bruno s devíti góly. Hostující Red Devils na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhráli šest zápasů, domácí Foxes na svém stadionu v této sezóně vyhráli tři zápasy. V této ligové sezóně domácí Leicester vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,3 góly v jednom zápase. Hosté z Manchesteru United na venkovních hřištích průměrně vstřelili 3,2 branky. Leicester ze čtrnácti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelil žádný gól, Manchester United neskórovali ve třech zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední dva zápasy v řadě. Hostujícím Manchesteru United se na venkovních hřištích v této sezóně střelecky daří, zřejmě opět alespoň jednou skórují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz